Я просто не можу зрозуміти цю кімнату. Новий сучасний стиль будинку. Світло-сірий, сріблястий, біла кольорова гама із зеленим акцентом. Секційний дива...
Ми з чоловіком хочемо поновити наш будинок. В даний час у нас багато дуже темного оздоблення, плінтусів та вагонки. Будинок відчувається важким, навіть з більш світла.
Мені потрібна допомога у виборі журнального столика. Я думаю отримати скляний стіл із металевими ніжками. Щось із чистими лініями. У мене проблеми з...
Я хлопець, живу у гуртожитку із сусідом по кімнаті, і моя частина кімнати просто порожня. Що я можу додати, щоб моя частина кімнати виглядала краще чи хо...
Привіт! Спочатку я шукав більшого розміру для цієї області. Мені подобається цей килим, але він більше не випускається і просто недоступний більше...
Я нарешті вирішив купити нову консоль, щоб замінити мою стару, але тепер я не впевнений, що робити з простір навколо неї. Я знаю, що мені потрібен...
Доброго дня, вже більше року наповнюється стічна яма по верхній край і ми не знаємо що з цим робити. Викликали фахівців її відкачувати, але вона наб...
Ми з дружиною ходимо відновити старі дерев'яні двері, які дісталися нам від батьків і встановити їх у сучасний інтер'єр. Я чув, що треба н...
У мене з недавніх пір почав з'являтися мох на даху, який дуже мозолить мені очі. Як його можна швидко прибрати і зробити так, щоб він більше не зміг...
підкажіть будь ласка: стара дранка поштукатурена теплоном, шпакльована полімерним старателем, через тиждень вилізли жовті смуги, що повторюють дранку.
Може хтось відповісти з приводу вирівнювання підлоги по маяках, сам ще жодного разу не пробував. Як правильно вирівнювати підлогу грубим рівнячем (товщина затоки).
Потрібно підключити приватний будинок до центральної каналізації, найближча криниця розташована на ділянці сусіда на відстані 34 метри, сусід теж підключає...
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, як правильно обшити кути будинку з бруса? Відомо, що через усадку в перші роки і коливань вологості в дальньому...
Є зруб із покрівлею 3х4х2метра. Стоїть зараз на 8-ми відлитих з бетону "пеньках". Що під пеньками я не знаю, ґрунт - торф 40 см далі суглин...
Частина будинку в "цегла", а частина в "підлога цегли". Хочу утеплити будинок із зовні монолітним арболітом, на прикладі вати або пінопласту.
У приватному будинку є металеві двері, зсередини утеплена пінополістиролом, тобто. між профілями обв'язування дверей (труба 50х20) закладені листи.
Пережила пожежа, згорів дах на господарських будівлях, 18,5Х 6 метрів, двосхилий. Раніше не доводилося робити дахи, тому є питання, прошу підказати...
Після ремонту кухні виявилося, що не вистачає освітлення над зоною їди, в одному з кутів. Єдиний вихід бачимо в поклейці світлодіодної ле...
Ремонт у квартирі робила бригада будівельників, у т.ч. вирівнювали стіни, клеїли шпалери. Міжкімнатні двері встановлювала бригада від фірми-виробника дверей.
Зібралися обгородити ділянку капітальним євро парканом на фундаменті із зб плит. Чоловік наполягає, що потрібно зробити кілька вентиляційних отворів у ...


Нині тут немає жодних обговорень

Make-Self.net

Ми у соціальних мережах: Facebook, Telegram, YouTube.
Для зручності користування сайтом використовуються Cookies. Угода про використання CookiesПолітика конфіденційності.
© 2022 Make-Self.net. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалів сайту без погодження з редакцією заборонено.